در هر استراتژی بازاریابی دیجیتال ، بازاریابی محتوا همواره یکی از مؤلفه های اساسی آن بوده است.
هر دو شرکت بزرگ و کوچک از پتانسیل بازاریابی محتوا برای توسعه برند خود و جذب مصرف کنندگان جدید استفاده می کنند.

 

همه مشاغل به دلیل افزایش رقابت مشغول ایجاد محتوا هستند ، اما ما وارد دوره ای از "اضافه بار محتوا" شده ایم. در اینجا پنج روش برتر برای بهتر کردن محتوای شما و براندازی رقبای شما آورده شده است:

 

1- عناوین الهام بخش بنویسید

مهمترین جنبه مطالب عناوین است. شما ممکن است خریداران جدید را حفظ کرده یا آنها را دلسرد کنید.

اولین چیزی که مخاطب هدف در نتایج جستجوهای ارگانیک مشاهده می کند عناوین است. اگر عنوان سرگرمی نباشد ، افراد روی پست کلیک نمی کنند.

عنوان شما باید آنچه را مخاطبان می توانند از مطالب شما پیش بینی کنند ، منعکس کند. باید همزمان در تصورات آنها احساس تعجب ایجاد کرد تا در صفحه وب شما شناور شوند.

CoolTechZone در این پست در " VPN برای Netflix " یک کار برجسته انجام می دهد.

در این عنوان آمده است: "10 بهترین VPN Netflix که در همه کشورها کار می کنند." این کمک می کند تا مسئله مشترک برای هر کشور که به دنبال VPN هستند حل شود. هنگام حل مشکلات کاربر ، و این در عنوان پست شما بیان شده است ، کلیک و اشتراک بیشتری ایجاد می شود.

هنگام تهیه عنوان ، تکنیک نوشتن نسخه برداری را اتخاذ کنید زیرا این کار در تلاش است برای نوشتن جمله های جلب توجه که مردم را ترغیب به عمل می کند. از جمله دلایلی که برخی از افراد باید روی محتوای شما کلیک کنند ، روش عالی برای تهیه عناوین قانع کننده است.

 

2- مطالب خود را قابل کشف کنید

اکثر افراد وقت ندارند که بتوانند تمام قسمت ها و کلمات موجود در پست شما را بخوانند. از این رو کشف مقالات شما بسیار مهم است. این به مخاطبان شما کمک می کند تا به راحتی جزئیاتی را که دوست دارند پیدا کنند و خوانایی کامل محتوای شما را افزایش دهند.

یکی از روشهای مؤثر برای کشف مطالب شما ، شکسته شدن آن در زیرنویسهای قانع کننده است. قصد دارد بازدید کنندگان را سرگرم کند و اطلاعات بیشتری بخواهد.

روش دیگر برای کشف مطالب شما استفاده از لیست ها (بولت یا شماره گذاری) در هر زمان ممکن است. این باعث می شود اسکن مطالب شما برای خوانندگان ساده تر شود. افرادی که بیشتر وقت خود را در وبلاگ شما می گذرانند ، بسیار بیشتر می توانند تبدیل شوند.

 

3- تصاویر را برای جالب کردن پست های خود اضافه کنید

از آن تصاویر غافل نشوید! اطمینان حاصل کنید که محتوای تصویری ، نمودارها و تصاویر را در پست های خود پیاده سازی می کنید. برای اعمال متن بر روی تصاویر یا تصاویر ، از عکس های سهام استفاده کنید یا از وب سایتی مانند Canva استفاده کنید.

درک تصاویر آسان است. افراد بیشتری ممکن است مطالبی را بخوانند که دارای تصاویر با کیفیت باشد. مقاله وبلاگ شما بدون گرافیک و تصاویر ساده و کسل کننده به نظر می رسد. همچنین می توانید از لوگوی یا نام شرکت خود استفاده کنید تا عکس ها در وب سایت شما منحصر به فرد باشد. این به شما کمک می کند تا افراد به شناختن نام تجاری شما کمک کنند.

 


4- مطالبی را که باید به روز شود بررسی کنید

مقالات قدیمی وبلاگ در سایت شما هرگز نباید از دست برود. محتوای اصلاح نشده به طور پیوسته ارزش خود را از دست می دهد و منجر به کاهش رتبه بندی می شود.

بنابراین ارزیابی کلیه صفحات وب شما که به یک به روزرسانی محتوا نیاز دارند ، ضروری است. اینجاست که ابزارهای تحلیلی مانند Finteza مورد توجه قرار می گیرند. Finteza به شما کمک می کند تا صفحات قوی و کم تبدیل در سایت خود را شناسایی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد قیف در تمام صفحات است و به Finteza اجازه می دهد همه اقدامات را ردیابی کند. سپس Finteza می تواند گزارشهایی را در زمان واقعی تهیه کند که شناسایی صفحات مورد نیاز برای پیشرفت را برای شما ساده تر می کند. در هر صفحه از وب سایت ، می توانید تلفات ترافیکی ، میزان گزاف گویی و طول جلسه را مشاهده کنید.

 

5- آنچه را که وعده داده اید انجام دهید تحویل دهید

از برنامه ریزی پست های وبلاگ نامربوط خودداری کنید. ارتباط یکی از متغیرهایی است که گوگل برای رتبه بندی از آن استفاده می کند. موتورهای جستجو ممکن است محتوا پر از مزخرف را نادیده بگیرند و به موضوع کلیدی ربطی ندارند.

محتوا را با تمرکز روی خط موضوع بنویسید. بر موضوعاتی که برای موضوع اصلی شما مهم نیستند تأکید نکنید. برای اسکن سریع اطمینان حاصل کنید که پاراگراف های خود را کوچک نگه دارید. از اصطلاحاتی استفاده کنید که مشتری شما آن را درک کند.

از ابزارهایی مانند Grammarly برای بررسی نمره خوانایی مطالب خود استفاده کنید. هدف خود را برای افزایش نمره خواندن بالاتر از 65 بگیرید. در صورت آسان بودن تفسیر این مطالب ، کاربران به این امر قدردانی می کنند و منجر به سهم و ذکر بیشتر می شوند.

 

افکار نهایی

دلیلی وجود دارد که مردم وبلاگ شما را می خوانند. فقط به این دلیل که مدیر سئوی شما از شما خواسته است پست وبلاگ ماهانه بنویسید ، محتوا درست نکنید. هر محتوا باید مشکلی را در وب سایت شما برطرف کند. حداکثر استفاده از مطالب در اینترنت. برای رتبه بندی ارگانیک بالاتر ، منجر به تعداد بیشتر و بالاترین میزان تبدیل ممکن ، از 5 روش پیشنهادی در این پست پیروی کنید تا کیفیت مطالب موجود را ارتقا دهید.


منبع : 

https://niorise.com/2020/06/business-growth/improve-the-quality-of-your-content-with-these-five-methods/تاریخ : پنجشنبه 18 خرداد 1396 | 09:06 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic