مشتریان فروشگاه های اینستاگرامی، همیشه از شیوه پرداخت رایج این فروشگاه ها، یعنی پرداخت کارت به کارت گله مند هستند و در اکثر مواقع با خیال راحت پرداخت هایشان را انجام نمی دهند. عدم امنیت و نداشتن اعتبار پرداخت فروشگاههای اینستاگرامی موضوع جدیدی نیست، اما جدیت آن برای مشتریان همچنان پابرجاست. اینجا نقطه شروع پیمیشه و سرآغاز داستان ماست.


پی میشه یک پلتفرم رایگان مدیریت فروش و افزایش فروش در اینستاگرام است. هدف ما در پی میشه ایجاد راهکاری جامع در جهت افزایش فروش فروشندگان در بستر اینستاگرام است. پی‌میشه از طریق ارائه بستر رایگان مدیریت فروش، فضای کسب و کار اینترنتی شما را به فضایی پویاتر و حرفهای تر تبدیل کرده و با نمایش هرچه بهتر شما در بازار بزرگ خود، محبوبیت و اعتبارتان را در میان مشتریان افزایش داده و نهایتا فروش شما را بیشتر میکند. راهکارهای پی میشه شامل سه بخش: پرداخت مطمئن، فروشگاه ساز رایگان، توسعه فروش در اینستاگرام و ارسال کالا ست. برای آشنایی با هر بخش میتوانید به سایت پی میشه مراجعه کنید.

 

اما پی میشه با چه راهکارهایی فروشگاه های اینستاگرامی را حرفه ای تر و مورد اعتماد تر می کند؟

پی میشه برای رسیدن به این هدف سه راهکار اساسی دارد:


1- راهکار فروش مطمئن:

این راهکار باعث میشود تا فروشنده از خرید قطعی مشتریان و مشتریان از اینکه کالای مورد نظرشان حتما به دستشان میرسد اطمینان حاصل کنند. این قابلیت پی میشه مبتنی بر ایجاد پیش فاکتور و لینک پرداخت و ارسال آن برای مشتریان است و باعث میشود تا مخاطبان اعتماد بیشتری به کسب و کار شما و محصولاتتان پیدا کنند. اطلاعات کامل تر را میتوانید در سایت پی میشه بخوانید.

 

2- راهکار توسعه فروش

این راهکار پی میشه به شما اجازه ساخت یک فروشگاه آنلاین رایگان را میدهد. شما به راحتی و با چند کلیک ساده میتوانید محصولاتتان را از حساب کاربری خود، وارد فروشگاهتان کنید و در بازار پی میشه در کنار سایر فروشندگان دیده شوید. با استفاده از این راهکار میتوانید از سیستم تحلیلگر و پلن BI پیمیشه استفاده کنید و تحلیل دقیقی از مشتریان خود اعم از سن،جنس، موقعیت جغرافیایی و ... داشته باشید. این داده ها باعث میشود تا در برنامه های بازاریابی خود دقیق تر و منسجم تر باشید و جامعه هدف خود را بهتر بشناسید.

 

3- راهکار ارسال کالا

مدت زمان تحویل کالا و هزینه ارسال همیشه برای فروشندگان دغدغه مهمی بوده است. راهکار ارسال کالای پی میشه از طریق تسریع عملیات ارسال و پایین آوردن هزینه ها باعث رضایت مشتریان و فروشندگان اینستاگرامی می شود. ضمن اینکه فروشندگان می توانند از طریق پنل مدیریتی خود مسیر پیک را از مبدا تا مقصد مشاهده و پیگیری کنید.


منبع : فروش در اینستاگرامتاریخ : جمعه 16 اسفند 1398 | 06:53 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات