آموزش خوشنویس و طراحی امضا
دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و قلم را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

وقتی صحبت از خط میشود تمام حواسمان به خط با قلم است و حتی در زمان مدرسه آماده کردن قلم نی در کلاس هنر جذابیت خاصی داشت. ما بیشتر نوشته هایمان را با خودکار و مداد و خودنویس مینویسیم و با وجود افزایش خطوط دیجیتالی هنوز هم خوشنویسی و خوش خط نوشتن با خودکار و قلم از رونق نیافتاده که هیچ بلکه ارزش آن نیز بیشتر شده.

بارها پیش آمده و به این موضوع فکر کرده اید که خط خوب چه تاثیری در زندگی ما دارد و جایگاه یک هنرمند خطاط در جامعه کجاست و مردم با چه دید مثبتی به این افراد نگاه میکنند؟ به همین دلیل است که وقتی با خطی زیبا میبینیم آرزوی داشتن چنین خطی را داریم و در ذهن خود احساس غرور و سربلندی میکنیم. داشتن چنین هنری باعث تقویت اعتماد به نفس و ایجاد محبوبیت بیشتر در میان مردم را در پی دارد.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضا با ظاهری زیبا و جذاب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

 

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
تاریخ : شنبه 4 فروردین 1397 | 09:54 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic